Споредете до 4 продукти:

Hankook Vantra LT RA18 155/82 R12 88/86P

Hankook Vantra LT RA18
Hankook Vantra LT RA18
Hankook

Hankook Vantra LT RA18155/82 R12 88/86P

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
155
Висина:
82
Конструкција:
R
Дијаметар:
12
Индекс на товар:
88/86
Индекс на брзина:
P
EAN:
8808563331126
ЕУ Етикета:
D
C
70 dB

Највисока цена:  81,3 €

Цена по парче

81,3 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,24 €

Назад кон врвот