Споредете до 4 продукти:

Hankook TH22 235/75 R17.5 143/141J

Hankook TH22
Hankook TH22
Hankook TH22
Hankook

Hankook TH22235/75 R17.5 143/141J

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
235
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
17.5
Индекс на товар:
143/141
Индекс на брзина:
J
EAN:
8808563367798
ЕУ Етикета:
C
B
70 dB

Највисока цена:  280,30 €

Цена по парче

280,30 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 42,09 €

Назад кон врвот