Споредете до 4 продукти:

Hankook Optimo K715 145/70 R13 71T

Hankook Optimo K715
Hankook Optimo K715
Hankook

Hankook Optimo K715145/70 R13 71T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
145
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
13
Индекс на товар:
71
Индекс на брзина:
T
EAN:
8808563313160
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
D
69 dB

Највисока цена:  73,1 €

Цена по парче

73,1 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот