Споредете до 4 продукти:

Hankook Kinergy Eco 2 K435 195/65 R15 91H

Hankook

Hankook Kinergy Eco 2 K435195/65 R15 91H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
195
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
H
EAN:
8808563459028
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
71 dB

Највисока цена:  84,2 €

Цена по парче

84,2 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,64 €

Назад кон врвот