Споредете до 4 продукти:

Hankook Kinergy Eco 2 K435 185/65 R15 88H

Hankook Kinergy Eco 2 K435
Hankook Kinergy Eco 2 K435
Hankook Kinergy Eco 2 K435
Hankook

Hankook Kinergy Eco 2 K435185/65 R15 88H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
185
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
88
Индекс на брзина:
H
EAN:
8808563375908
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
B
B
68 dB

Највисока цена:  53,60 €

Цена по парче

53,60 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 3,65 €

Назад кон врвот