Споредете до 4 продукти:

Hankook Kinergy 4S² X H750A 235/55 R18 104V

Hankook

Hankook Kinergy 4S² X H750A235/55 R18 104V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Hankook
Ширина:
235
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
104
Индекс на брзина:
V
EAN:
8808563468709
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  139,3 €

Цена по парче

139,3 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот