Споредете до 4 продукти:

Hankook Kinergy 4S² H750 235/45 ZR19 99W

Hankook

Hankook Kinergy 4S² H750235/45 ZR19 99W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Hankook
Ширина:
235
Висина:
45
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
99
Индекс на брзина:
W
EAN:
8808563527321
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  175,1 €

Цена по парче

175,1 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,94 €

Назад кон врвот