Споредете до 4 продукти:

Hankook iON evo (IK01) 285/40 ZR20 108Y

Hankook

Hankook iON evo (IK01)285/40 ZR20 108Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
285
Висина:
40
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
108
Индекс на брзина:
Y
EAN:
8808563570891
ЕУ Етикета:
A
A
69 dB

Највисока цена:  290 €

Цена по парче

290 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,04 €

Назад кон врвот