Споредете до 4 продукти:

Hankook Dynapro HP2 Plus RA33D 285/45 R21 113H

Hankook

Hankook Dynapro HP2 Plus RA33D285/45 R21 113H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Hankook
Ширина:
285
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
21
Индекс на товар:
113
Индекс на брзина:
H
EAN:
8808563423142
ЕУ Етикета:
C
B
73 dB

Највисока цена:  271,8 €

Цена по парче

271,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  12,75 €

Назад кон врвот