Споредете до 4 продукти:

Hankook Dynapro AT2 RF11 31x10.50 R15 109S

Hankook

Hankook Dynapro AT2 RF1131x10.50 R15 109S

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Hankook
Ширина:
31x10.50
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
109
Индекс на брзина:
S
EAN:
8808563448787
ЕУ Етикета:
D
C
73 dB

Највисока цена:  157,5 €

Цена по парче

157,5 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот