Споредете до 4 продукти:

Hankook AH33 11 R22.5 148/145L

Hankook AH33
Hankook

Hankook AH3311 R22.5 148/145L

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
11
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
148/145
Индекс на брзина:
L
EAN:
8808563391755
ЕУ Етикета:
C
B
70 dB

Највисока цена:  339,70 €

Цена по парче

339,70 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 0,01 €

Назад кон врвот