Споредете до 4 продукти:

Gtk LD90 16.0/70 D20

Gtk

Gtk LD9016.0/70 D20

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Земјата
Производител:
Gtk
Ширина:
16.0
Висина:
70
Конструкција:
D
Дијаметар:
20
EAN:
4251438412590

Највисока цена:  606,1 €

Цена по парче

606,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  79,46 €

Назад кон врвот