Споредете до 4 продукти:

GT Radial WinterPro2 Sport 235/55 R17 103V

GT Radial

GT Radial WinterPro2 Sport235/55 R17 103V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
GT Radial
Ширина:
235
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
103
Индекс на брзина:
V
EAN:
6932877118653
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  125 €

Цена по парче

125 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,55 €

Назад кон врвот