Споредете до 4 продукти:

GT Radial WinterPro2 Sport 225/50 R17 98V

GT Radial

GT Radial WinterPro2 Sport225/50 R17 98V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
GT Radial
Ширина:
225
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
98
Индекс на брзина:
V
EAN:
6932877118714
ЕУ Етикета:
D
B
70 dB

Највисока цена:  99,9 €

Цена по парче

99,9 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,19 €

Назад кон врвот