Споредете до 4 продукти:

GT Radial SUPER TRAVELLER 668 7.00 R15 110/105N

GT Radial SUPER TRAVELLER 668
GT Radial SUPER TRAVELLER 668
GT Radial

GT Radial SUPER TRAVELLER 6687.00 R15 110/105N

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
GT Radial
Ширина:
7.00
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
110/105
Индекс на брзина:
N
EAN:
6943829594548
ЕУ Етикета:
F
E
70 dB

Највисока цена:  889,6 €

Цена по парче

889,6 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  10,79 €

Назад кон врвот