Споредете до 4 продукти:

GT Radial SportActive 265/35 R18 97Y

GT Radial

GT Radial SportActive265/35 R18 97Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
GT Radial
Ширина:
265
Висина:
35
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
97
Индекс на брзина:
Y
EAN:
6943829549708
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  130,4 €

Цена по парче

130,4 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,19 €

Назад кон врвот