Споредете до 4 продукти:

GT Radial SportActive 255/40 R19 100Y

GT Radial

GT Radial SportActive255/40 R19 100Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
GT Radial
Ширина:
255
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
100
Индекс на брзина:
Y
EAN:
6943829500259
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  113,1 €

Цена по парче

113,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,18 €

Назад кон врвот