Споредете до 4 продукти:

GT Radial SportActive 255/40 R17 98Y

GT Radial

GT Radial SportActive255/40 R17 98Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
GT Radial
Ширина:
255
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
98
Индекс на брзина:
Y
EAN:
6943829500266
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  127 €

Цена по парче

127 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,28 €

Назад кон врвот