Споредете до 4 продукти:

GT Radial SportActive 245/40 R18 97Y

GT Radial

GT Radial SportActive245/40 R18 97Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
GT Radial
Ширина:
245
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
97
Индекс на брзина:
Y
EAN:
6943829549661
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  151,2 €

Цена по парче

151,2 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,5 €

Назад кон врвот