Споредете до 4 продукти:

GT Radial SportActive 245/40 R17 91Y

GT Radial

GT Radial SportActive245/40 R17 91Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
GT Radial
Ширина:
245
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
Y
EAN:
6943829549654
ЕУ Етикета:
C
B
71 dB

Највисока цена:  105,1 €

Цена по парче

105,1 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,28 €

Назад кон врвот