Споредете до 4 продукти:

GT Radial SportActive 235/45 R18 98W

GT Radial

GT Radial SportActive235/45 R18 98W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
GT Radial
Ширина:
235
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
98
Индекс на брзина:
W
EAN:
6943829553439
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  162,5 €

Цена по парче

162,5 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  10,03 €

Назад кон врвот