Споредете до 4 продукти:

GT Radial SportActive 235/35 R19 91Y

GT Radial

GT Radial SportActive235/35 R19 91Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
GT Radial
Ширина:
235
Висина:
35
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
Y
EAN:
6943829549630
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  909,5 €

Цена по парче

909,5 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  10,79 €

Назад кон врвот