Споредете до 4 продукти:

GT Radial SportActive 225/55 R18 98V

GT Radial

GT Radial SportActive225/55 R18 98V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
GT Radial
Ширина:
225
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
98
Индекс на брзина:
V
EAN:
6943829502185
ЕУ Етикета:
C
B
71 dB

Највисока цена:  146,5 €

Цена по парче

146,5 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  9,96 €

Назад кон врвот