Споредете до 4 продукти:

GT Radial SportActive 225/45 R17 94W

GT Radial

GT Radial SportActive225/45 R17 94W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
GT Radial
Ширина:
225
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
94
Индекс на брзина:
W
EAN:
6943829553408
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена: 

Назад кон врвот