Споредете до 4 продукти:

GT Radial SportActive 225/45 R17 91Y

GT Radial

GT Radial SportActive225/45 R17 91Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
GT Radial
Ширина:
225
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
Y
EAN:
6943829504226
ЕУ Етикета:
C
B
71 dB

Највисока цена:  150 €

Цена по парче

150 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,19 €

Назад кон врвот