Споредете до 4 продукти:

GT Radial SportActive 225/40 R19 93Y

GT Radial

GT Radial SportActive225/40 R19 93Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
GT Radial
Ширина:
225
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
93
Индекс на брзина:
Y
EAN:
6943829549616
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  216,7 €

Цена по парче

216,7 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  12,16 €

Назад кон врвот