Споредете до 4 продукти:

GT Radial SportActive 2 275/40 R20 106Y

GT Radial

GT Radial SportActive 2275/40 R20 106Y

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
GT Radial
Ширина:
275
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
106
Индекс на брзина:
Y
EAN:
6943829510005
ЕУ Етикета:
B
A
70 dB

Највисока цена:  245,5 €

Цена по парче

245,5 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,5 €

Назад кон врвот