Споредете до 4 продукти:

GT Radial SportActive 2 255/45 R20 105W

GT Radial

GT Radial SportActive 2255/45 R20 105W

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
GT Radial
Ширина:
255
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
105
Индекс на брзина:
W
EAN:
6943829509993
ЕУ Етикета:
B
A
70 dB

Највисока цена:  182,1 €

Цена по парче

182,1 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,1 €

Назад кон врвот