Споредете до 4 продукти:

GT Radial SportActive 2 255/45 R18 103W

GT Radial

GT Radial SportActive 2255/45 R18 103W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
GT Radial
Ширина:
255
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
103
Индекс на брзина:
W
EAN:
6943829513334
ЕУ Етикета:
C
A
69 dB

Највисока цена:  138,2 €

Цена по парче

138,2 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,55 €

Назад кон врвот