Споредете до 4 продукти:

GT Radial SportActive 2 255/40 R19 100Y

GT Radial

GT Radial SportActive 2255/40 R19 100Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
GT Radial
Ширина:
255
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
100
Индекс на брзина:
Y
EAN:
6943829510722
ЕУ Етикета:
C
A
69 dB

Највисока цена:  216,2 €

Цена по парче

216,2 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,38 €

Назад кон врвот