Споредете до 4 продукти:

GT Radial SportActive 2 245/45 R18 100Y

GT Radial

GT Radial SportActive 2245/45 R18 100Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
GT Radial
Ширина:
245
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
100
Индекс на брзина:
Y
EAN:
6943829509986
ЕУ Етикета:
C
A
69 dB

Највисока цена:  121,1 €

Цена по парче

121,1 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,55 €

Назад кон врвот