Споредете до 4 продукти:

GT Radial SportActive 2 245/35 R19 93Y

GT Radial

GT Radial SportActive 2245/35 R19 93Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
GT Radial
Ширина:
245
Висина:
35
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
93
Индекс на брзина:
Y
EAN:
6943829509979
ЕУ Етикета:
D
A
69 dB

Највисока цена:  175 €

Цена по парче

175 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7 €

Назад кон врвот