Споредете до 4 продукти:

GT Radial SportActive 2 235/55 R19 105W

GT Radial

GT Radial SportActive 2235/55 R19 105W

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
GT Radial
Ширина:
235
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
105
Индекс на брзина:
W
EAN:
6943829509962
ЕУ Етикета:
B
A
69 dB

Највисока цена:  196,2 €

Цена по парче

196,2 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,38 €

Назад кон врвот