Споредете до 4 продукти:

GT Radial SportActive 2 235/40 R18 95Y

GT Radial

GT Radial SportActive 2235/40 R18 95Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
GT Radial
Ширина:
235
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
95
Индекс на брзина:
Y
EAN:
6943829510913
ЕУ Етикета:
D
A
69 dB

Највисока цена:  140,8 €

Цена по парче

140,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,5 €

Назад кон врвот