Споредете до 4 продукти:

GT Radial SportActive 2 225/45 R19 96Y

GT Radial

GT Radial SportActive 2225/45 R19 96Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
GT Radial
Ширина:
225
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
96
Индекс на брзина:
Y
EAN:
6943829510906
ЕУ Етикета:
C
A
69 dB

Највисока цена:  132,3 €

Цена по парче

132,3 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,28 €

Назад кон врвот