Споредете до 4 продукти:

GT Radial SportActive 2 215/45 R17 91W

GT Radial

GT Radial SportActive 2215/45 R17 91W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
GT Radial
Ширина:
215
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
W
EAN:
6943829513129
ЕУ Етикета:
D
A
69 dB

Највисока цена:  96,9 €

Цена по парче

96,9 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,19 €

Назад кон врвот