Споредете до 4 продукти:

GT Radial Savero SUV 225/65 R17 102H

GT Radial

GT Radial Savero SUV225/65 R17 102H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
GT Radial
Ширина:
225
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
102
Индекс на брзина:
H
EAN:
8990876156708
ЕУ Етикета:
C
C
70 dB

Највисока цена:  135,8 €

Цена по парче

135,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,91 €

Назад кон врвот