Споредете до 4 продукти:

GT Radial SAVERO H/T PLUS 235/65 R18 104T

GT Radial

GT Radial SAVERO H/T PLUS235/65 R18 104T

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
GT Radial
Ширина:
235
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
104
Индекс на брзина:
T
EAN:
6932877107602
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
E
70 dB

Највисока цена:  876 €

Цена по парче

876 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  10,79 €

Назад кон врвот