Споредете до 4 продукти:

GT Radial SAVERO H/T PLUS 215/80 R15 102S

GT Radial

GT Radial SAVERO H/T PLUS215/80 R15 102S

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
GT Radial
Ширина:
215
Висина:
80
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
102
Индекс на брзина:
S
EAN:
6932877116246
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
E
70 dB

Највисока цена:  114,5 €

Цена по парче

114,5 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  10,03 €

Назад кон врвот