Споредете до 4 продукти:

GT Radial SAVERO 265/60 R18 110H

GT Radial SAVERO
GT Radial SAVERO
GT Radial

GT Radial SAVERO265/60 R18 110H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
GT Radial
Ширина:
265
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
110
Индекс на брзина:
H
EAN:
8990876107595
ЕУ Етикета:
C
C
72 dB

Највисока цена:  212,2 €

Цена по парче

212,2 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,5 €

Назад кон врвот