Споредете до 4 продукти:

GT Radial SAVERO 245/65 R17 111H

GT Radial SAVERO
GT Radial SAVERO
GT Radial

GT Radial SAVERO245/65 R17 111H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
GT Radial
Ширина:
245
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
111
Индекс на брзина:
H
EAN:
8990876105799
ЕУ Етикета:
C
C
72 dB

Највисока цена:  190,5 €

Цена по парче

190,5 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,5 €

Назад кон врвот