Споредете до 4 продукти:

GT Radial SAVERO 225/70 R16 103H

GT Radial SAVERO
GT Radial SAVERO
GT Radial

GT Radial SAVERO225/70 R16 103H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
GT Radial
Ширина:
225
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
103
Индекс на брзина:
H
EAN:
8990876105393
ЕУ Етикета:
D
C
70 dB

Највисока цена:  133,4 €

Цена по парче

133,4 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  2,75 €

Назад кон врвот