Споредете до 4 продукти:

GT Radial SAVERO 225/65 R18 103H

GT Radial SAVERO
GT Radial SAVERO
GT Radial

GT Radial SAVERO225/65 R18 103H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
GT Radial
Ширина:
225
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
103
Индекс на брзина:
H
EAN:
8990876107502
ЕУ Етикета:
D
C
70 dB

Највисока цена:  118 €

Цена по парче

118 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,55 €

Назад кон врвот