Споредете до 4 продукти:

GT Radial SAVERO 225/60 R17 99H

GT Radial SAVERO
GT Radial SAVERO
GT Radial

GT Radial SAVERO225/60 R17 99H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
GT Radial
Ширина:
225
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
99
Индекс на брзина:
H
EAN:
8990876106635
ЕУ Етикета:
D
C
70 dB

Највисока цена:  125,3 €

Цена по парче

125,3 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,91 €

Назад кон врвот