Споредете до 4 продукти:

GT Radial Maxmiler X 185/80 R14 102/100N

GT Radial Maxmiler X
GT Radial Maxmiler X
GT Radial

GT Radial Maxmiler X185/80 R14 102/100N

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
GT Radial
Ширина:
185
Висина:
80
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
102/100
Индекс на брзина:
N
EAN:
6943829510623
ЕУ Етикета:
E
C
71 dB

Највисока цена:  120,2 €

Цена по парче

120,2 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,5 €

Назад кон врвот