Споредете до 4 продукти:

GT Radial Maxmiler X 175 R13 97/95N

GT Radial Maxmiler X
GT Radial Maxmiler X
GT Radial

GT Radial Maxmiler X175 R13 97/95N

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
GT Radial
Ширина:
175
Конструкција:
R
Дијаметар:
13
Индекс на товар:
97/95
Индекс на брзина:
N
EAN:
6932877110046
ЕУ Етикета:
D
C
71 dB

Највисока цена:  72 €

Цена по парче

72 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,28 €

Назад кон врвот