Споредете до 4 продукти:

GT Radial MAXMILER WT 2 215/75 R16 116/114R

GT Radial

GT Radial MAXMILER WT 2215/75 R16 116/114R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Зимски
Производител:
GT Radial
Ширина:
215
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
116/114
Индекс на брзина:
R
EAN:
6932877100290
ЕУ Етикета:
F
C
72 dB

Највисока цена:  222,9 €

Цена по парче

222,9 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  2,75 €

Назад кон врвот