Споредете до 4 продукти:

GT Radial MAXMILER WT 2 195/60 R16 99/97T

GT Radial

GT Radial MAXMILER WT 2195/60 R16 99/97T

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Зимски
Производител:
GT Radial
Ширина:
195
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
99/97
Индекс на брзина:
T
EAN:
6932877149237
ЕУ Етикета:
F
C
72 dB

Највисока цена:  150,3 €

Цена по парче

150,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,5 €

Назад кон врвот