Споредете до 4 продукти:

GT Radial Maxmiler Pro 235/65 R16 121/119R

GT Radial

GT Radial Maxmiler Pro235/65 R16 121/119R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
GT Radial
Ширина:
235
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
121/119
Индекс на брзина:
R
EAN:
6932877119582
ЕУ Етикета:
C
C
71 dB

Највисока цена:  179,1 €

Цена по парче

179,1 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,42 €

Назад кон врвот