Споредете до 4 продукти:

GT Radial Maxmiler Pro 215/70 R15 109/107S

GT Radial

GT Radial Maxmiler Pro215/70 R15 109/107S

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
GT Radial
Ширина:
215
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
109/107
Индекс на брзина:
S
EAN:
6943829500617
ЕУ Етикета:
C
C
71 dB

Највисока цена:  127,2 €

Цена по парче

127,2 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,6 €

Назад кон врвот